Turkish Airlines uložily omezení průchodu elektroniky

Informace o používání elektronických přístrojů na palubě letadla na linkách Turkish Airlines ze Spojených států amerických / Velká Británie - Istanbul a zpět.
Turkish Airlines uložily omezení průchodu elektroniky na palubě letadla s cílem vytvořit více komfortní podmínky pro cestující při letech .Stejně jako dříve, budou cestující moci používat mobilní telefony na palubě. Také tato změna se nevztahuje na zdravotnické prostředky. Nicméně, všechny ostatní elektronické přístroje jsou zakázány. Tablety, notebooky, e-knihy atd smí používat pouze do okamžiku přistání. Mohou být vloženy do zavazadla na recepci nebo přímo před výsadbou. Turkish Airlines poskytuje služby, které umožňuje bezpečně a aniž by byla dotčena propašovat elektronických zařízení ve speciálním nákladním prostoru letadla . Vyzvednout elektroniky na cílovém letišti bude v zavazadlovém prostoru vratné.

Turkish Airlines je jedním z nejlepších leteckých společností v Evropě. Dostupnost wi-fi na palubě, stejně jako velké množství filmů, televizních seriálů, dokumentů, aby letu mnohem příjemnější pro všechny cestující.

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Alena Shapovalova

Source: AgentSky.net


More News:


Login
My Trip
New To AgentSky?
Password Reset
Set Profile Picture
Confirm
Cancel
Yes
No